Йоват 107.20

ПВА клей

Йоватерм® 107.20

Приклади використанняДля всіх видів склеювання, де потрібна підвищена вологостійкість, наприклад, для дверей, вікон і меблів для сирих приміщень. Універсальний клей для твердої та м’якої деревини, а також для ДСП та інших деревних плит. 
Технічні даніПолівінілацетат (ПВА)
В’язкість [мПа сек]: Брукфільд пр. 6000 Сухий залишок [%]: пр. 49Щільність [г / см³] пр. 1,05

Значення рН: пр.3,0

мінімальна температура утворення клейової плівки [°C] пр:6

Колір сухої клейової плівки: безбарвно-прозорий

Рекомендації у використанніДля деталей обладнання, що стикаються з клеєм ми рекомендуємо нержавіючу сталь марки V4А (або більш високої якості) або нейтральні пластмаси (наприклад тефлон, поліпропілен або поліамід). Слід уникати контакту з такими металами, як цинк, мідь, латунь, алюміній і т.д. З інших питань звертайтеся до виробникам обладнання або до наших фахівців-технологів. Наноситься усіма звичайними пристроями. Не повинен стикатися з залізом, що містить дубильні речовини деревина може змінити колір. Не застосовувати разом з лужними матеріалами. Мінімальна температура для деталей, клею і приміщення 15 ° C (ідентична мінімальній температурі утворення клейової плівки)

Витрата клею: 150 – 200 г/м²

Відкритий час: 10 хв.

Тиск пресування: > 0,5 Н/мм²

Мінімальний час пресування: пр. 3 хв. при 50 °C 

                                                          пр.1 хв. при 90 ° C                                                             

Очищення Машини та прилади після використання слід промити холодною або теплою водою з додаванням очисного концентрату Іоват 192.40
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці (15 – 25 ° С) в добре закритій оригінальній упаковці 6 місяців з дати відвантаження від виробника. Оберігати від морозу!
УпаковкаНа запит