Йоват 685.12

Поліуретановий клей

1К-ПУР-преполімер 685.12

Приклади застосування Для склеювання мінеральних плит, ДВП, сендвіч і комбінованих  елементів з м’якої деревини, піноматеріалу  з ПУР, пінополістиролу і багатьох інших матеріалів. Не підходить для модрини.
Властивості/Вказівки у використанні Не містить розчинників і формальдегіду. Висока адгезія до  багатьох матеріалав. Висока міцність склеювання з відторгуючою дією вологи. Категорія водостійкості відповідає Д4 за нормами DIN ЕN 204/205. Теплостійкість відповідає нормам WATT 91> 7,0 Н / мм при 80°C і НRТ 92 пр. + 120°C. Зазвичай достатньо одностороннього нанесення клею шпателем або роликом.

Колір клейової плівки: прозоро-коричневий

Піноутворення: сильне

Робоча температура [ºС]:> +10

Час пресування при +20°С[хв.]: 30 – 42

Відкритий час при +20°С/50% [хв.]: 7 – 12

При склеюванні матеріалів, що володіють поганим вологовбиранням, а також деталей з вологістю менше 8%, клейовий шар  бажано злегка зволожити шляхом розпилення невеликої кількості води. Увага при пресуванні! Прес змастити розділовим засобом Йоват. Рекомендується застосування захисних силіконових прокладок, так як при пробитті клею прес може склеїтися. Структура матеріалів та умови експлуатації впливають на якість склеювання, тому ми рекомендуємо провести попередні випробування

Технічні дані В’язкість при + 20°С [мПас]: пр. 6.000 (Брукфильд) 

Щільність при + 20°С [г/см3]: пр. 1,1

Сухий залишок при 20°С [%]: пр. 99

Вміст NCO [%]: пр. 14

ОчищенняЩе рідкий преполімер видаляють сухою або змоченою ганчіркою, наприклад, в розчиннику Йоват 401.30 або в очищувачі для поліуретану Йоват 402.38. Після затвердіння клей можна видалити тільки механічним способом, наприклад шліфувальною шкуркою.
Зберігання Термін зберігання в сухому і прохолодному місці (15 – 25°C) в добре закритій оригінальній упаковці.

6 місяців з дати відвантаження від виробника

Упаковка За запитом 
Примітка Подальші вказівки щодо використання, транспортування та утилізації відходів вказані в паспорті безпеки. Дані, наведені нами в цьому технічному описі, засновані на наших власних лабораторних випробуваннях і практичному досвіді наших замовників. Але вони не можуть охопити всі параметри, для кожного окремого випадку застосування, і тому ні до чого не зобов’язують. Дані не є гарантією властивостей в юридичному сенсі, ні гарантію властивостей. З цих даних, а також з нашої безкоштовної технічної консультації не випливає право пред’явлення правових вимог.