Йоват 852.00

ПО клей розплав

Йоватерм®852.00

Приклади використання Для склеювання в пакувальній промисловості. Наприклад, для запечатування коробок, закритій і напіввідкритій картонній тарі.
Властивості вказівки застосування Клей-розплав з коротким часом схоплювання і дуже хорошою стійкістю до окислення і зміни кольору в розплаві. Відмінна адгезія до важкосклеюваних поверхонь. Відмінна еластичність при морозі. Клей має незначний запах. Дана сировина допущена для упаковок харчових продуктів згідно з приписами FDA 175.105. Нанесення соплом при 140 – 170 ° C. Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування
Технічні дані Щільність пр. 0,95-0,99

Відкритий час [сек.] 7-9

Час схоплювання [сек.] 0,5-0,9

Колір білий в розплаві прозорий

Область розм’якшення [° C] пр. 100-110 (Нагрівальний прилад Кофлера)

В’язкість 150̊ С- пр 1.600

                  160̊ С-пр 1.400

                  170̊ С-пр 1.00

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. Залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40.
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці. Мінімальний термін зберігання зазначений на упаковці
Упаковка Гранули. Вид упаковки за запитом.
Примітка Подальші вказівки щодо використання, транспортування та утилізації відходів вказані в паспорті безпеки. Дані, наведені нами в цьому технічному описі, засновані на наших власних лабораторних випробуваннях і практичному досвіді наших замовників. Але вони не можуть охопити всі параметри, для кожного окремого випадку застосування, і тому ні до чого не зобов’язують. Дані не є гарантією властивостей в юридичному сенсі, ні гарантію властивостей. З цих даних, а також з нашої безкоштовної технічної консультації не випливає право пред’явлення правових вимог.