Йоват 237.70

ПО клей розплав

Йоваколь® 237.70/71/72/73

Приклади використання Для склеювання термопластичних кромок (наприклад, АБС, ПП, ПВХ, ПЕТ, ПММА), кромки виготовленого з паперового декору, CPL або шпону (з або без флісової підкладки). Необхідно враховувати характерні властивості матеріалів кромок, у яких нелицева сторона покрита праймером (зокрема у термопластичних кромок)
Властивості вказівки застосуванняДовгий відкритий час, хороша адгезія, велика питома теплоємність і висока теплостійкість. Стабільний до окислення і зміни кольору в розплаві. Дуже хороші машино-технічні властивості, не тягне ниток. Можна використовувати на автоматичних машинах з валиком.
Технічні дані Температура обробки [°C]: 170 – 200

Швидкість подачі [м/хв]: 20 – 80

Колір: 0 = світлий беж;1 = білий;2 = коричневий;3 = чорний

Спектр розм’якшення [°C]: пр. 130 ± 5 (стенд Kofler)

Час відкриття при 190 ° C [с]: пр. 9 ± 1 (метод випробування Jowat)

В’язкість при 200 °C [мПас]: пр. 83,000 ± 10,000 (Brookfield, Thermosel, шпиндель 29, 5 об / хв) Щільність при 20 ° C [г/см³]: 1,20 ± 0,03 (пікнометр, 100 мл)

Наш відділ прикладних технологій та наші спеціалісти з додатків нададуть технічні дані, які допоможуть вам у виборі відповідного клею для ваших потреб.

Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування. Матеріали повинні бути очищені від пилу, знежирені та сухі, а також точно підігнані один до одного. Вологість деревини повинна бути 8 -10%. Мінімальна температура матеріалів і в приміщенні  не нижче 18 ° C. Уникати протягів

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. Залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40.
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці 12 місяців з дати відвантаження від постачальника
Упаковка Вид упаковки за запитом.
Примітка Подальші вказівки щодо використання, транспортування та утилізації відходів вказані в паспорті безпеки.