Йоват 237.10

ПО клей розплав

Йоваколь® 237.10/11

Приклади використання Для приклеювання кромки з CPL, поліефіру, просоченої смолою паперу і шпону. Необхідно враховувати характерні властивості матеріалів кромок, у яких нелицева сторона покрита праймером (зокрема у термопластичних кромок). 
Властивості вказівки застосування Довгий відкритий час, хороша адгезія, велика питома теплоємність і висока теплостійкість. Стабільний до окислення і зміни кольору в розплаві. Дуже хороші машино технічні властивості, не тягне ниток. Може оброблятися при швидкості подачі вище 20 м/хв при зазначеній температурі обробки
Технічні дані Температура обробки [° C]: 180 – 200

Колір: 0 = бежевий ; 1 = білий

Спектр розм’якшення [° C]: пр. 130 ± 5 (стенд Kofler)

Відкритий час при 190 °C [с]: пр. 7 ± 2 (метод випробування Jowat)

В’язкість при 200 °C [мПас]: пр. 85500 ± 14,000 (Brookfield, Thermosel, шпиндель 29, 5 об / хв) Щільність при 20 °C [г/см³]: пр.1,10 ± 0,02 (Пікнометр, 100 мл)

Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування. Матеріали повинні бути очищені від пилу, знежирені та сухі, а також точно підігнані один до одного Вологість деревини повинна бути 8 -10%. Мінімальна температура матеріалів і в приміщенні не нижче 18 ° C. Уникати протягів.

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40.
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці 12 місяців з дати відвантаження від постачальника.
Упаковка Гранули. Вид упаковки за запитом.
Примітка Подальші вказівки щодо використання, транспортування та утилізації відходів вказані в паспорті безпеки