Йоват 284.70

Клей розплав

Йоватерм® 284.70

Приклади використанняКлей розплав для приклеювання керамічного матеріалу з HPL, CPL, поліефіру, просоченої смолою паперу, ПВХ, шпону або масиву. Необхідно враховувати характерні властивості матеріалів кромок і матеріалів, у яких не лицевий бік покритий праймером (зокрема, у термопластичних кромок ), перед застосуванням необхідно перевіряти. Підходить для облицювання прямих кромок
Властивості вказівки застосуванняВідмінне повторне плавлення, хороша адгезія і висока теплостійкість, довгий відкритий час. Дуже хороші машино-технічні властивості, не тягне ниток, висока стійкість до окислення і зміни кольору в розплаві. Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування. Склеювані матеріали повинні бути очищені від пилу, знежирені і сухі, а також точно підігнані одна до одної. Вологість деревини 8-10%. Мінімальна температура матеріалів і в приміщенні не нижче 18 ° C. Намагатися уникати протягів.
Технічні даніРобоча температура 190-210°C

Швидкість подачі 18-60 мхв

Плотність пр.1,5

Область розм’якшення [° C] пр. 85

(Нагрівальний прилад Кофлера)

Колір бежевий

В’язкість 190̊ С- пр 120.000

200̊ С-пр 90.000

210̊ С-пр 60.000

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40.
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці 12 місяців з дати відвантаження від постачальника.
УпаковкаГранули. Вид упаковки за запитом