Йоват 282.20

Клей розплав

Йоватерм®282.20

Приклади використанняДля приклеювання кромки з просоченої смолою паперу і шпону при низькій робочій температурі. Необхідно враховувати характерні властивості матеріалів кромок, у яких не лицевий бік покритий праймером ( зокрема у термопластичних крайок), перед застосуванням необхідно перевіряти. Підходить для облицювання прямих крайок.
Властивості вказівки застосуванняДовгий відкритий час, велика питома теплоємність, хороша адгезія і висока теплостійкість; стабільний до окислення і зміни кольору в розплаві. Дуже хороші машинотехнічні властивості, не тягне ниток. Може застосовуватися на автоматичному обладнанні, наноситься вальцями.

Робоча температура 130-150°C

Швидкість подачі [м / хв.]: 5 – 20

Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування. Склеювані матеріали повинні бути очищені від пилу, знежирені та сухи, а також точно підігнані один до одного. Вологість деревини повинна бути 8-10%. Мінімальна температура матеріалів і в приміщенні не нижче 18 С. Уникати протягів

Технічні даніПлотність пр.1,30

Колір: остання цифра 0: бежевий

остання цифра 1: чорний

Область розм’якшення [° C] пр. 80

(Нагрівальний прилад Кофлера)

В’язкість 130̊ С- пр 60.000

140̊ С-пр 40.000

150̊ С-пр 30.000

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. Залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40.
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці 12 місяців з дати відвантаження від постачальника.
УпаковкаГранули. Вид упаковки за запитом
ПриміткаПодальші вказівки щодо використання, транспортування та утилізації відходів вказані в паспорті безпеки. Дані, наведені нами в цьому технічному описі, засновані на наших власних лабораторних випробуваннях і практичному досвіді наших замовників. Але вони не можуть охопити всі параметри, для кожного окремого випадку застосування, і тому ні до чого не зобов’язують. Дані не є гарантією властивостей в юридичному сенсі, ні гарантію властивостей. З цих даних, а також з нашої безкоштовної технічної консультації не випливає право пред’явлення правових вимог.