Йоват 280.50

Клей розплав EVA

Йоватерм® 280.50/51

Приклади використання Для приклеювання кромки з HPL, CPL, поліефіру,просоченою смолою паперу, масиву і шпону. Необхідно враховувати властивості матеріалів кромок і кромок, у яких не лицевий бік покритий праймером (зокрема у термопластичних крайок), перед застосуванням необхідно перевіряти. Підходить для облицювання прямих крайок, крайок методом «Софтформінг» і для обробних центрів. 
Властивості вказівки застосуванняДовгий відкритий час, велика питома теплоємність, хороша адгезія і висока теплостійкість; стабільний до окислення і зміни кольору в розплаві. Дуже хороші машинотехнічні властивості, не тягне ниток. Може застосовуватися на автоматичному обладнанні, наноситься вальцями і широким шліцьовим соплом.

Робоча температура 180-200°C

Швидкість подачі [м / хв.]: 10 – 75

Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування. Склеювані матеріали повинні бути очищені від пилу, знежирені та сухи, а також точно підігнані один до одного. Вологість деревини 8-10%. Мінімальна температура матеріалів і в приміщенні не нижче 18 С. Уникати протягів.

Технічні даніПлотність пр.1,10

Колір: остання цифра 0: світло-бежевий

             остання цифра 1: білий

Область розм’якшення [° C] пр. 95

(Нагрівальний прилад Кофлера)

В’язкість 180̊ С- пр 130.000

                  190̊ С-пр 100.000

                 200̊ С-пр 80.000

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці 12 місяців з дати відвантаження від постачальника
УпаковкаГранули. Вид упаковки за запитом.