Йоват 280.30

Клей розплав EVA

Йоватерм®280.30

Приклади використанняДля приклеювання кромки з HPL, CPL, поліефіру,просоченою смолою паперу, масиву і шпону. Необхідно враховувати характерні властивості матеріалів кромок і кромок, у яких нелицевий бік покритий праймером (зокрема у термопластичних кромок), перед застосуванням необхідно перевіряти. Підходить для облицювання прямих крайок, крайок методом «Софтформінг».
Властивості вказівки застосування Довгий відкритий час, велика питома теплоємність, хороша адгезія і висока теплостійкість; стабільний до окислення і зміни кольору в розплаві. Дуже хороші машинотехнічні властивості, не тягне ниток. Може застосовуватися на автоматичному обладнанні, наноситься вальцями. Робоча температура 180-190°C

Властивості матеріалів, що склеюються і умови нанесення впливають на якість склеювання. Тому ми рекомендуємо Вам провести попередні випробування. Склеювані матеріали повинні бути очищені від пилу, знежирені та сухи, а також точно підігнані один до одного. Вологість деревини повинна бути 8-10%. Мінімальна температура матеріалів і в приміщенні не нижча ніж  18 С. Уникати протягів.

Технічні даніПлотність пр.1,0

Колір: остання цифра 0: світло-бежевий

             остання цифра 1: білий

Область розм’якшення [° C] пр. 90

(Нагрівальний прилад Кофлера)

В’язкість 180̊ С- пр 98.000

                  190̊ С-пр 68.000

                 200̊ С-пр 50.000

ОчищенняПопереднє очищення в гарячому стані шляхом зіскоблювання шпателем. залишки видаляють в охолодженому вигляді за допомогою очищувача Йоват 402.40
ЗберіганняТермін зберігання в сухому і прохолодному місці 12 місяців з дати відвантаження від постачальника.
УпаковкаГранули. Вид упаковки за запитом
Примітка Подальші вказівки щодо використання, транспортування та утилізації відходів вказані в паспорті безпеки. Дані, наведені нами в цьому технічному описі, засновані на наших власних лабораторних випробуваннях і практичному досвіді наших замовників. Але вони не можуть охопити всі параметри, для кожного окремого випадку застосування, і тому ні до чого не зобов’язують. Дані не є гарантією властивостей в юридичному сенсі, ні гарантію властивостей. З цих даних, а також з нашої безкоштовної технічної консультації не випливає право пред’явлення правових вимог.